Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

JUDO – LTS CSP ponownie staje na matach Warszawy

Data publikacji 09.11.2009

Wczoraj młodzi judocy z sekcji trenera Jacka Kuźmińskiego uczestniczyli w V Białołęckim Turnieju Judo im. Grzegorza Malika. Na podium stanął Antek Zalewski zdobywając srebrny medal.

W niedzielę 8 listopada w Gimnazjum nr 124 w Warszawie zawodnik Sekcji Judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie Antoni Zalewski w kategorii wagowej do 42kg w V Białołęckim Turnieju Judo im. Grzegorza Malika wywalczył srebrny medal. Antek stoczył trzy bardzo emocjonujące walki. Do finału dotarł wygrywając dwa pojedynki, z czego pierwszy przed czasem przez tzw. Ippon. W walce finałowej niestety nie sprostał dużo bardziej doświadczonemu zawodnikowi reprezentującemu Warszawski klub UKJ 225. W turnieju mniej szczęścia miał drugi reprezentant SJ LTS Paweł Wołoch (kat. wag. do 46kg), który pomimo dwóch zwycięstw i jednej porażki zajął piąte miejsce. O jego lokacie zadecydowały tzw. małe punkty z poszczególnych walk. Zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.