Data publikacji 08.03.2006

Rywalizacja sportowa to znakomite narzędzie doskonalenia zawodowego.  Aby zachęcić słuchaczy CSP do doskonalenia umijętności pływackich, 7 marca br. rozegrano zawody, nad którymi osobistą pieczę sprawował Komendant Centrum Szkolenia Policji.

W klasyfikacji generalnej drużynowej kobiet na dystansie 50 m najlepsze okazały się zawodniczki ze szkolenia podstawowego NPU – 1 kompania X, drugie miejsce zajęła reprezentacja szkolenia podstawowego NPU – 1 kompania VIII, a na trzecim stopniu podium stanęły policjantki ze szkolenia NPU – 1 kompania XI.

Wśród mężczyzn najlepsi byli słuchacze szkolenia dla policjantów wykonujących zadania służbowe na wodach DST – 10, za nimi sklasyfikowani zostali policjanci ze szkolenia podstawowego NPU – 1 kompania VIII, a trzecie miejsce zajęli przedstawiciele szkolenia podstawowego PU - 1 kompania VII.

Klasyfikacja indywidualna przedstawiała się następująco:

Styl dowolny (kobiety):

I miejsce – Elżbieta Latoszek, kurs NPU – 1, kompania VIII
II miejsce – Dominika Olesiejuk, kurs PU – 1, kompania VII
III miejsce – Justyna Błachnio, kurs NPU – 1, kompania X

Styl dowolny (mężczyźni):

I miejsce – Robert Horodecki, kurs DST – 10
II miejsce – Robert Musialik, kurs NPU – 1, kompania VIII
III miejsce – Sebastian Bernaś, kurs NPU – 1, kompania VI

Styl klasyczny (kobiety):

I miejsce – Aldona Drozd, kurs NPU – 1, kompania X
II miejsce – Anna Gierczak, kurs NPU – 1, kompania VIII