Odznaczenia i mianowania na oficerów w CSP

Data publikacji 18.06.2021

W Centrum Szkolenia Policji odbyła się uroczystość, podczas której wyróżniono za szczególne zasługi policjantów oraz wręczono akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie oficerów młodszych Policji. Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej CSP zyskało 12 podkomisarzy. Szczególne słowa uznania usłyszeli również policjanci wyróżnieni odznaką „Zasłużony Policjant”.

Wczoraj na placu apelowym w obecności kadry kierowniczej CSP odbyła się szczególna uroczystość. Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół wręczyła 10 funkcjonariuszom odznaczenia za szczególne zasługi dla Policji. Wyróżnieni zostali:

Złota Odznaka „Zasłużony Policjant

• insp. Marcin Szyndler  - Zastępca Komendanta ds. dydaktycznych Centrum Szkolenia Policji
  • mł. insp. Grzegorz Perz - Naczelnik Wydziału Organizacji Dydaktyki
  • mł. insp. Piotr Irzycki – Naczelnik Wydziału Kadr
  • podinsp. Grzegorz Wiorowski- Zastępca Kierownika Zakładu Kynologii Policyjnej

Srebrna Odznaka „Zasłużony Policjant

• podinsp. Grzegorz Jankowski - Starszy Wykładowca w Zakładzie Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii

Brązowa Odznaka „Zasłużony Policjant”

• mł. insp. Beata Gaca-Maciaszkiewicz - Naczelnik Wydziału Finansów
  • podinsp. Dariusz Kulikowski - Wykładowca w Zakładzie Szkoleń Specjalnych
  • kom. Paweł Kreczmański - Młodszy Wykładowca w Zakładzie Kynologii Policyjnej
  • st. asp. Arkadiusz Bordzio - Młodszy Wykładowca w Zakładzie Interwencji Policyjnych
  • asp. Dorota Kozłowska – Młodszy Wykładowca w Zakładzie Służby Prewencyjnej

Następnie Pani Komendant wręczyła akty mianowania na I stopień oficera polskiej Policji. Do promocji przystąpili policjanci, którzy ukończyli studia lub specjalistyczny kurs i zdali egzamin w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Inspektor Anna Rosół pogratulowała nowo mianowanym oficerom oraz życzyła im dużo policyjnego szczęścia, kolejnych awansów i realizacji swoich pasji, zwłaszcza tej głównej, jaką jest służba w Policji.

Stopień podkomisarza otrzymali:

• asp. szt. Magdalena Walukiewicz - Wykładowca w Zakładzie Służby Prewencyjnej
  • asp. szt. Jolanta Zawałeń – Wykładowca z Zakładu Szkoleń Specjalnych
  • asp. szt. Marcin Zbrzeźny - Wykładowca w Zakładzie Ruchu Drogowego
  • asp. szt. Michał Komosiński - Młodszy Wykładowca w Zakładzie Służby Prewencyjnej
  • asp. szt. Dominik Jędryka - Młodszy Wykładowca w Zakładzie Kynologii Policyjnej
  • asp. szt. Wojciech Biedrzycki - młodszy wykładowca w Zakładzie Służby Prewencyjnej
  • st. asp. Robert Goliasz – Młodszy Wykładowca w Zakładzie Służby Prewencyjnej
  • asp. szt. Paweł Zembrzuski – specjalista w Wydziale Inwestycji i Remontów
  • asp. Dorota Kozłowska – Młodszy Wykładowca w Zakładzie Służby Prewencyjnej
  • asp. Eliza Ostrowska - Młodszy Wykładowca w Zakładzie Szkoleń Specjalnych
  • asp. Marek Mroszczyk – Młodszy Wykładowca w Zakładzie Interwencji Policyjnych
  • mł. asp. Adam Kryszajtys - Młodszy Wykładowca w Zakładzie Interwencji Policyjnych

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

sk

fot.: Dariusz Rajski