Data publikacji 16.09.2019

Wykładowcy z Zakładu Ruchu Drogowego oraz Służby Prewencyjnej, uczestniczyli w obchodach 100-lecia Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Policjanci podczas pikniku prezentowali stoisko informacyjne, które cieszyło się nie lada popularnością szczególnie wśród dzieci.

Profilaktyczne działania policji mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo obywateli. Nasi wykładowcy, poza zajęciami w szkole, uczestniczą przy różnych okazjach w imprezach, które w taką działalność się wpisują.

Ostatnio gościliśmy na pikniku zorganizowanym przez żołnierzy w Zegrzu. Nasi przedstawiciele przygotowali stoisko, na którym każdy uczestnik mógł znaleźć materiały dotyczące ogólnie pojętego bezpieczeństwa.

Funkcjonariusze prezentowali również radiowóz oraz znaki drogowe, co cieszyło się powodzeniem wśród najmłodszych.  Spotkanie przebiegało w miłej i rodzinnej atmosferze. Wiele dzieci deklarowało, że w przyszłości zostaną policjantami.

tekst/foto: asp. szt. Marcin Ogonek

• Wykładowcy Zakładu Ruchu Drogowego oraz Służby Prewencyjnej prezentują dzieciom stoisko profilaktyczne podczas pikniku z okazji 100-lecia Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.
    Nauczyciele policyjni na pikniku żołnierskim
  • Przelot samolotów wojskowych wyrzucających smugi w barwach narodowych.
    Nauczyciele policyjni na pikniku żołnierskim
  • Przemarsz orkiestry wojskowej.