Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brązowy medal dla judoki LTS w Mistrzostwach Mazowsza

Data publikacji 20.06.2008

Podopieczni trenera Sekcji Judo LTS - Jacka Kuźmińskiego, odnieśli kolejny sukces w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Młodszych. Tym razem na podium stanął Damian Zych.

W hali KS Gwardia Warszawa, 15 czerwca odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych w Judo. Zawody miały charakter otwarty, co oznacza, że mogły w nich również startować kluby spoza województwa mazowieckiego. W tym mocno obsadzonym turnieju startowało trzech reprezentantów Legionowskiego LTS - u. Najlepiej zaprezentował się Damian Zych w wadze do 90 kg, który wywalczył trzecie miejsce. Dwóch pozostałych podopiecznych trenera Jacka Kuźmińskiego w wadze do 81 kg wywalczyło również dobre lokaty: Emil Tomczyk - piąte miejsce i Max Kweitel siódme. Mistrzostwami Mazowsza zawodnicy LTS CSP zamknęli półroczny okres przygotowań, którego uwieńczeniem będzie dwutygodniowy obóz sportowy w nadmorskich Dąbkach.
Przypomnijmy, że Sekcja Judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego działa od września 2006 roku. Mimo niedługiego stażu swojej działalności, jej zawodnicy odnoszą już sukcesy na zawodach.