Krwiodawcy z CSP

Data publikacji 09.07.2019

W związku z przypadającymi w tym roku obchodami 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego po raz ósmy w tym roku wzięli udział w akcji honorowego krwiodawstwa pod hasłem „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”.

Dzięki zaangażowaniu kadry CSP – kom. Małgorzaty Karpety oraz asp. Joanny Kołacz, do szczytnej akcji włączyło się 39 policjantów. Podczas wizyty w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Dworze Mazowieckim udało się zebrać 17 litrów 550 ml krwi.

Serdeczne podziękowania należą się także pracownikom Oddziału Terenowego RCKiK w Nowym Dworze Mazowieckim, dzięki którym możemy przyczynić się do ratowania ludzkiego życia i nieść pomoc potrzebującym.

Tekst i zdjęcia: asp. Joanna Kołacz/WODiD

• Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego