Wizyta w Zespole Szkół Fototechnicznych

Data publikacji 16.04.2019

W dniu 11.04.2019 r., w Zespole Szkół Fototechnicznych w Warszawie, w ramach prezentacji oraz promocji służby w Policji, odbyły się zajęcia poświęcone fotografii kryminalistycznej.

Uczestnikami spotkania byli uczniowie ostatnich klas Technikum Fototechnicznego. Zajęcia z młodzieżą przeprowadził asp. Artur Łasocha, instruktor Zakładu Szkoleń Specjalnych CSP.

Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani ze specyfiką pracy technika kryminalistyki oraz poznali zasady fotografii kryminalistycznej. Zdobytą wiedzę mieli możliwość przećwiczyć w praktyce podczas fotografowania zainscenizowanego miejsca zdarzenia. Uczniowie technikum wykazali się dużym zainteresowaniem tematyką spotkania.

Kto wie, może niebawem do naszej formacji dołączy absolwent lub absolwentka ZSF, aby służyć społeczeństwu swą wiedzą i umiejętnościami jako funkcjonariusz Policji?

asp. Artur Łasocha/ZSS

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS