Rozpoczęliśmy obchody Dnia Edukacji Narodowej

Data publikacji 11.10.2018

W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej w Kościele pw. Ducha Świętego w Legionowie została odprawiona Msza Święta w intencji pracowników legionowskiej oświaty oraz kadry Centrum Szkolenia Policji.

We wczorajszym nabożeństwie uczestniczyła Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół oraz kierownicy, funkcjonariusze i pracownicy jednostki. W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele władz samorządowych, a także placówek oświatowych Gminy Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Obecne były poczty sztandarowe Centrum i legionowskich szkół.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, uhonorowanie wyróżniających się funkcjonariuszy i pracowników Centrum Szkolenia Policji nastąpi w czasie uroczystej zbiórki zaplanowanej na 17 października.

hg

zdj. sierż. szt. Robert Karyś/SDDiP