Początek drogi zawodowej

Data publikacji 06.06.2018

5 czerwca w Centrum Szkolenia Policji powitaliśmy 69 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego, oznaczonego symbolem SZP-4/18. Młodzi policjanci rozpoczęli tym samym pierwszy etap swojej edukacji zawodowej, podczas którego będą zdobywać wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pełnienia służby w jednostkach organizacyjnych Policji.

W uroczystej inauguracji szkolenia uczestniczyli: Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler, kadra komórek dydaktyczno-wychowawczych, a także nauczyciele policyjni szkoły. Podczas powitalnego wystąpienia insp. Marcin Szyndler zwrócił się do słuchaczy, przypominając, że czeka ich ponad półroczny okres wytężonej pracy i nauki. Podkreślił też, że powinni wykorzystać ten czas jak najlepiej, by starannie przygotować się do wykonywania trudnych i odpowiedzialnych zadań, jakie niesie ze sobą służba w Policji.

Wszystkim słuchaczom szkolenia zawodowego podstawowego SZP-4/18 życzymy powodzenia i samych pozytywnych ocen. Wyrażamy też nadzieję, że na egzaminie końcowym spotkamy się w tym samym składzie.

podkom. Robert Wierzbowski/WODiD

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/WODiD