Razem na pomoc Wiktorowi

Data publikacji 11.06.2018

Kadra i słuchacze Centrum Szkolenia Policji systematycznie włączają się w różnorodne inicjatywy i kampanie na rzecz potrzebujących. Wśród podejmowanych działań można wymienić m.in. akcje honorowego krwiodawstwa, a także zbiórki koleżeńskie. Ostatnia odbyła się na rzecz chłopca, który walczy z białaczką.

Funkcjonariusze, pracownicy oraz słuchacze Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli w zbiórce koleżeńskiej na rzecz Wiktora Stawiarskiego, ucznia Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie, który cierpi na ostrą białaczkę szpikową. Zebrane środki umożliwią zakup leków, nierefundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a także specjalistycznych środków dezynfekujących. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony kadry oraz słuchaczy naszej szkoły. Darczyńcom serdecznie dziękujemy za życzliwość, zaangażowanie i okazaną pomoc. Wszystkim, którzy chcieliby wesprzeć Wiktora w walce z chorobą, przypominamy, że środki na ten cel nadal można przekazywać dokonując wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji AVE 30 1090 1841 0000 0001 1538 0835, z tytułem przelewu: darowizna Wiktor Stawiarski.

tekst: podkom. Robert Wierzbowski/WODiD

zdj. ze zbiorów WODiD