Edukacja kryminalistyczna

Data publikacji 25.05.2018

18 maja br. odbyło się VII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego „Kryminalistyka – po pierwsze edukacja…” Wśród wielu uczestników przedsięwzięcia był również przedstawiciel Centrum Szkolenia Policji.

Konferencja była jednym z elementów obchodów przypadającego w tym roku jubileuszu 45-lecia Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego, a wiodący temat miał na celu poruszyć ważny aspekt związany z wszelkiego rodzaju edukacją na temat szeroko rozumianej kryminalistyki. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie oraz wielu uczelni wyższych. Jednym z uczestników konferencji była kom. Iwona Bogusz – wykładowca Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, której referat pt. „Zastosowanie okrzemek w kryminalistyce” zostanie opublikowany w formie monografii.

kom. Iwona Bogusz/ZSS