Bezcenny dar

Data publikacji 30.01.2018

W Centrum Szkolenia Policji, po raz pierwszy w tym roku, odbyła się akcja poboru krwi. Przystąpiło do niej 57 policjantek i policjantów oraz pracowników CSP, którzy oddali łącznie 25,65 litrów krwi.

Akcje krwiodawstwa w Centrum Szkolenia Policji organizowane są cyklicznie i stanowią  wieloletnią już tradycję. Na terenie naszej jednostki zawsze spotykają się z ogromną aprobatą i niezmiennym zaangażowaniem zarówno ze strony kierownictwa szkoły, jak też kadry i słuchaczy uczestniczących w kursach oraz szkoleniach zawodowych.

Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi, którzy zechcieli podzielić się tym bezcennym darem, serdecznie dziękujemy. Zapraszamy też na kolejną akcję HDK, która będzie miała miejsce w CSP w dniu 2 marca 2018 r.

Tekst: asp. Marcin Grzeszyk/WODiD
Zdjęcia: mł. asp. Joanna Kołacz/WODiD