Festyn rodzinny w Grójcu - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Festyn rodzinny w Grójcu

Data publikacji 13.11.2017

W minioną sobotę, tj. 11 listopada, w hali sportowej „Spartakus” w Grójcu odbył się festyn rodzinny, zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji oraz Urząd Gminy i Miasta Grójec, z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W programie imprezy wśród wielu atrakcji organizatorzy zaplanowali czas na popularyzację szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz promocję służby w Policji. Aby uczestniczący w wydarzeniu mogli lepiej poznać specyfikę zawodu policjanta instruktorzy Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach i policjanci przebywający na kursie dla przewodników psów patrolowo-tropiących do działania bez kagańca, przygotowali pokaz tresury psów służbowych. Obecni mogli podziwiać poziom wyszkolenia psów – elementy z zakresu posłuszeństwa ogólnego oraz ćwiczeń obrończych.

st.asp.Dariusz Ratajczak/ZKP

zdj. asp.szt. Przemysław Hornowski/ZKP