Zakończenie sezonu motocyklowego

Data publikacji 18.10.2017

W dniu 7 października 2017 r. funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wzięli udział w polowej Mszy Świętej, odprawionej na zakończenie sezonu motocyklowego 2017 r. w Parafii Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej.

W nabożeństwie uczestniczyli motocykliści z całego kraju. Centrum Szkolenia Policji reprezentowali: st. asp. Rafał Pasteczka, asp. Piotr Bańka oraz mł. asp. Artur Jaguszewski z Zakładu Ruchu Drogowego, którzy przybyli na uroczystości na służbowych motocyklach.

Po zakończeniu Mszy Świętej odbył się piknik, w trakcie którego można było podzielić się informacjami oraz pogłębić wiedzę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkową atrakcję stanowił pokaz udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych, zorganizowany przez ratowników medycznych.

Tekst i zdjęcia: asp. szt. Robert Doliński/ZRD