Motocykle poczekają do wiosny

Data publikacji 06.10.2017

Jak co roku funkcjonariusze Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli w uroczystym zakończeniu sezonu motocyklowego. W programie wydarzenia, dla miłośników motocykli, zaplanowano udział w Mszy Świętej, która została odprawiona w Parafii Świętej Trójcy w Kobyłce.

Na zakończenie sezonu przybyło ponad 250 motocyklistów, którzy po Mszy Świętej, prowadzeni przez policyjnych motocyklistów, przejechali przez Zielonkę, Marki, Nieporęt, Zegrze do Marynina pod Serockiem, gdzie odbył się piknik połączony ze zbiórką pieniędzy na Dom Niewidomego Dziecka  w Warszawie. Przy słonecznej pogodzie, policjanci przeprowadzili z uczestnikami imprezy szereg rozmów na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Centrum Szkolenia Policji reprezentowali: nadkom. Sławomir Hołoweńko, kom. Zenon Mikulski, asp.szt. Andrzej Słupecki, asp. szt. Robert Doliński, st. asp. Artur Kacprzak, mł. asp. Artur Jaguszewski i mł. asp. Piotr Bańka.

asp. szt. Robert Doliński/ZRD

zdj. ze zbiorów ZRD