Wszystkiego dobrego na emeryturze - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wszystkiego dobrego na emeryturze

Data publikacji: Data publikacji 29.08.2017

W miniony piątek trzy panie pożegnały się z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Rozpoczęły nowy etap w swoim życiu – czas odpoczynku i realizacji marzeń na emeryturze.

     Pani Lilianna Łątka pracowała w Centrum Szkolenia Policji od 1990 r., w Wydziale Wydawnictw i Poligrafii. Do jej zadań na stanowisku specjalisty należały skład komputerowy i wprowadzanie danych oraz nanoszenie poprawek redakcyjnych i korekty w materiałach przygotowywanych do opublikowania. Wśród wykonanych przez nią prac jest wiele publikacji wspierających proces dydaktyczny Centrum Szkolenia Policji, a także wydawnictwa na rzecz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Komendy Głównej Policji oraz całej formacji policyjnej, a także innych służb ochrony porządku prawnego. W 2016 r. pani Lilianna została odznaczona Medalem Złotym za Długoletnią Służbę.

     Kolejną osobą, która postanowiła przejść na emeryturę jest pani Anna Wybrańska. Przepracowała w pionie logistycznym CSP 13 lat. Zajmowała się przygotowaniem pomieszczeń sportowych i biurowych  do  użytkowania przez słuchaczy i funkcjonariuszy. Przez lata dała się poznać jako lojalny zaangażowany współpracownik i koleżanka, którą zawsze będziemy mile wspominać.

     Pani Halina Cieślińska związana była z Centrum Szkolenia Policji od początku jego funkcjonowania i godzinami mogłaby opowiadać już ponad ćwierćwieczną historię jednostki.  Dziś ma w pamięci setki miłych wspomnień i roześmianych  twarzy słuchaczy, funkcjonariuszy i współpracowników. Pracowała w pionie logistycznym CSP - dbała o czystość i estetykę bazy noclegowej szkoły. Współpracownicy i przełożeni zawsze mogli liczyć na jej zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

     Wszystkim Paniom życzymy, aby  czas spędzony na emeryturze wykorzystywały z pożytkiem dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a także wcielały w życie wszystkie odłożone pomysły.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS