Łączy ich pasja do strzelectwa

Data publikacji 02.06.2017

W dniach 26 – 28 maja br., na warszawskich strzelnicach w dzielnicach Wesoła i Rembertów, odbył się „XI Międzynarodowy Wielobój Strzelecki o Puchar Ministra Obrony Narodowej”. Zawody zostały objęte patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wśród zawodników byli także funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji.

W rywalizacji uczestniczyła drużyna Płońskiego Stowarzyszenia Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa Sportowego, której członkowie – podinsp. Grzegorz Zipper, podkom. Hubert Kowalik, st. asp. Albert Piórkowski i sierż. szt. Mateusz Głębocki – miłośnicy strzelectwa, łączą życiową pasję ze służbą w Zakładzie Interwencji Policyjnych Centrum Szkolenia Policji. Wszystkie wolne chwile wykorzystują na działalność w  stowarzyszeniu. Połączenie życiowej i zawodowej pasji, zaangażowanie i profesjonalizm to czynniki, które pozwalają im odnosić sportowe sukcesy. Policjanci Zakładu Interwencji Policyjnych CSP, tym razem reprezentujący barwy stowarzyszenia, okazali się bezkonkurencyjni w międzynarodowej rywalizacji. Pokonali niemal osiemdziesiąt drużyn i pewnie sięgnęli po zwycięstwo zdobywając puchar Ministra Obrony Narodowej.

Naszym kolegom należą się szczególne gratulacje, gdyż w ubiegłym roku również okazali się najlepsi.

podkom. H. Kowalik/ZIP

zdjęcia: archiwum ZIP