Studenci na zajęciach w CSP - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Studenci na zajęciach w CSP

Data publikacji 15.05.2017

Grupa studentów i wykładowców Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni im. Bohaterów Westerplatte spotkała się z kadrą dydaktyczną i słuchaczami Centrum Szkolenia Policji. Studiujący na kierunkach bezpieczeństwo wewnętrzne oraz bezpieczeństwo narodowe byli szczególnie zainteresowani zadaniami, jakie realizuje CSP oraz sposobami kształcenia policjantów.

Program wizyty obejmował obserwację zajęć na kursie specjalistycznym dla policjantów ruchu drogowego w zakresie kierowania  motocyklem  szosowym oraz prezentację obiektów sportowych i zespołu strzelnic. Nasi goście uczestniczyli też w zajęciach z techniki kryminalistycznej i ćwiczeniach z zakresu taktyki działań zespołowych Policji. Jutro odwiedzą Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

hg

zdj. asp. Marcin Grzeszyk/SDDiP