Motocyklowy początek sezonu

Data publikacji 08.05.2017

Wykładowcy i instruktorzy z Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli we Mszy św. rozpoczynającej sezon motocyklowy 2017. Tym razem ta podniosła uroczystość odbyła się w Parafii Św. Trójcy w Kobyłce.

Pomimo nie najlepszej pogody, w ostatnią sobotę kwietnia, na uroczystość przybyło blisko 200 motocyklistów. Wszyscy po zakończeniu mszy przejechali z Kobyłki przez Zielonkę, Nieporęt, Zegrze pod Serock, gdzie mogli wziąć udział w pikniku charytatywnym na rzecz Domu Niewidomego Dziecka w Warszawie oraz obejrzeć pokaz ratownictwa drogowego.

W czasie wydarzenia inaugurującego sezon motocyklowy Centrum Szkolenia Policji reprezentowali: zastępca kierownika ZRD nadkom. Sławomir Hołoweńko, a także kom. Zenon Mikulski, asp. szt. Andrzej Słupecki, asp. szt. Robert Doliński i mł.asp. Paweł Kurek.

asp. szt. Robert Doliński/ZRD

zdj. ze zbiorów ZRD