Akcja krew

Data publikacji 02.12.2016

Po raz kolejny w tym roku kadra i słuchacze Centrum Szkolenia Policji włączyli się do akcji poboru krwi – 38 osób oddało ponad 17 litrów tego cennego daru. Dzisiejsze przedsięwzięcie przebiegało pod hasłem „Nasza krew - Nasza Ojczyzna”.

Akcja honorowego krwiodawstwa została zorganizowana przez funkcjonariuszy Wydziału Organizacji Dydaktyki i Dowodzenia - podkom. Małgorzatę Karpetę i mł. asp. Joannę Kołacz, we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Klubem Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Legion”. Ta szlachetna inicjatywa, jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy i kadry CSP – chętnych, którzy chcieli oddać krew nie brakowało. Uczestnicy akcji wykazali się ogromnym sercem - dodatkowo zebrali 134 czekolady, które zostaną przekazane na cele charytatywne.

Dziękujemy wszystkim za piękny gest, godny najwyższego uznania.

hg/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS