Pożegnanie z CSP

Data publikacji 25.11.2016

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół pożegnała Pana Wiesława Powroźnika, który po 23 latach pracy w CSP przeszedł na emeryturę.

Pan Wiesław pracował w Wydziale Inwestycji i Remontów na stanowisku montera instalacji grzewczych, gazowych i wodnych. Zajmował się utrzymywaniem ich w stałej sprawności technicznej,  we wszystkich nieruchomościach administrowanych przez CSP.

Wczoraj, za rzetelne wykonywanie zadań, świeżo upieczony emeryt odebrał podziękowania od Komendant CSP insp. Anny Rosół oraz asp. Pawła Zembrzuskiego, który uczestniczył w spotkaniu w zastępstwie Naczelnika WIiR.

Panu Wiesławowi życzymy  dobrego zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS