Goście z Ukrainy

Data publikacji 11.08.2016

Nowoczesne zaplecze dydaktyczne i szeroka oferta szkoleniowa Centrum Szkolenia Policji powodują, że bardzo często goszczą tu delegacje zagraniczne. Tym razem odwiedzili nas przedstawiciele Ukrainy, którzy przybyli do Polski w związku z realizacją przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego projektu współpracy bliźniaczej "Support of the Ministry of Infrastructure of Ukraine in Strengthening of Safety Standards of Commercial Road Transport".

Podczas spotkania inauguracyjnego, delegację powitali Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół, Kierownik Zakładu Ruchu Drogowego mł. insp. Jarosław Zgierski oraz p.o. Naczelnika Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia podinsp. Lidia Siachowicz.

Goście mieli możliwość zapoznania się z systemem szkolenia i doskonalenia zawodowego polskiej Policji, a także zadaniami realizowanymi przez CSP. Program wizyty obejmował również prezentację zajęć dydaktycznych z zakresu ruchu drogowego oraz zwiedzenie obiektów szkoleniowych Centrum, takich jak kompleks strzelnic i hale sportowe.

Joanna Łaszyn/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS