Goście z Gruzji w CSP

Data publikacji 18.07.2016

Wiceminister Spraw Wewnętrznych Gruzji Shalva Khutsishvili oraz Dyrektor Departamentu Centralnej Policji Kryminalnej Davit Natriashvili, przebywający w Polsce na zaproszenie Komendanta Głównego Policji złożyli wizytę w Centrum Szkolenia Policji.

Gruzińskim gościom towarzyszyli: Dyrektor Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP insp. Rafał Batkowski wraz z zastępcą podinsp. Irminą Gołębiewską oraz radca BMWP KGP insp. Dariusz Drzał. CSP reprezentowane było przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. Annę Rosół i jej zastępców – insp. Annę Gołąbek oraz mł. insp. Marcina Szyndlera, a także mł. insp. Elżbietę Kołodziejską-Powalską – Naczelnika Wydziału Prezydialnego.

W trakcie wizyty członkowie delegacji zapoznali się z zadaniami statutowymi CSP, odwiedzili kompleks strzelnic oraz hale sportowe, jak również Policyjne Centrum Dowodzenia. Mieli także sposobność obserwować zajęcia dydaktyczne z zakresu ruchu drogowego, realizowane w ramach doskonalenia zawodowego funkcjonariuszy.

Renata Cedro/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS