Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej piłki halowej

Data publikacji 13.05.2016

Kadra Wydziału Dowodzenia oraz Samorząd Słuchaczy Centrum Szkolenia Policji zorganizowali turniej piłki nożnej halowej. O puchar Komendanta CSP walczyło 12 drużyn.

Po ostrej rywalizacji w dwóch grupach, dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w fazie finałowej turnieju. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-1A/16/VII/4, drugie miejsce przypadło drużynie wystawionej przez SZP-2/16/1/3, na trzecim miejscu uplasował się zespół słuchaczy SZP-2/16/II/2, a czwarte miejsce zajęła drużyna SZP-2/16/I/1. Przyznano też wyróżnienia indywidualne dla najlepszego bramkarza oraz zawodnika. Najlepszym bramkarzem został post. Daniel Matoga, natomiast post. Piotr Srebnicki i post. Kamil Trześniak zostali uhonorowani wyróżnieniami dla najlepszych strzelców, zdobywając taką samą liczbę goli. Puchar, w imieniu Komendanta CSP, wręczył podinsp. Tomasz Maczuga - Zastępca Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych.