Data publikacji 22.11.2007

Pożegnaliśmy słuchaczy szkolenia podstawowego kursu NKP–6. Uroczystość zakończenia szkolenia odbyła się na auli. Kurs rozpoczęło 118 słuchaczy, ale 9 osób ma przed sobą egzamin poprawkowy.

Szkolenie rozpoczęło się 4 września br. Uczestniczyło w nim 118 słuchaczy, którzy odbyli już służbę kandydacką w Oddziałach Prewencji. Do egzaminu końcowego, który miał miejsce  20 i 21 listopada przystąpili wszyscy. Jednak 9 osobom nie udało się pozytywnie go zaliczyć. Będą teraz oczekiwać na wyznaczenie terminu egzaminu poprawkowego.

zdjęcie

W uroczystości zakończenia kursu wzięła udział podinsp. Anna Rosół, zastępca Komendanta CSP ds. dydaktycznych, kierownicy komórek dydaktycznych i dowódcy kompanii. Były miłe słowa i życzenia sukcesów w pracy zawodowej.

zdjęcie   zdjęcie

Anna Galant, rzecznik CSP