Drogówka dla przedszkolaków

Data publikacji 18.03.2016

W przedszkolu Miejskim nr 14 odbył się V Międzyprzedszkolny Konkurs „Jestem Bezpieczny – Wiem co Zrobić”. W przedsięwzięcie, w ramach realizowanych działań profilaktyczno-edukacyjnych, włączyli się także przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji.

Organizatorów konkursu wspierali nauczyciele policyjni Zakładu Ruchu Drogowego CSP, asp. szt. Robert Doliński oraz asp. Adam Karolak. Przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, następnie, po zakończonych konkurencjach, zaprezentowali dzieciom bus edukacyjny wraz z wyposażeniem.

Uczestniczący w konkursie przedstawiciele 14 legionowskich przedszkoli prezentowali wysoki poziom wiedzy. Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

asp. szt. Robert Doliński/ZRD

zdj. ze zbiorów ZRD