Nauczyciele się szkolą

Data publikacji 08.12.2015

Nauczyciele policyjni Centrum Szkolenia Policji systematycznie rozwijają swoje kompetencje poprzez udział w rożnych formach doskonalenia zawodowego. Wczoraj w CSP rozpoczęły się pierwsze warsztaty, realizowane przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Wydział w Warszawie.

W 8-godzinnych warsztatach „Innowacyjne metody kształcenia” uczestniczyło 16 policjantów, w tym Komendant Centrum Szkolenia Policji - insp. dr Roman Stawicki i Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych - insp. Anna Rosół.

Dziś, 12 przedstawicieli komórek dydaktyczno-wychowawczych wzięło udział w warsztatach emisji głosu „Jak mówić długo, aby się nie męczyć, czyli praktyczne aspekty używania głosu w pracy nauczyciela”.

Kolejne przedsięwzięcia, we współpracy z Warszawskim Wydziałem Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli rozpoczną się w 2016 r.

podinsp. dr Beata Grubska/Wydział Metodyki i Organizacji Szkolenia

zdj. Marcin Grzeszyk/WMiOSz