Jubileuszowe logo ZKP wybrane! - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jubileuszowe logo ZKP wybrane!

Data publikacji 08.12.2015

W 2016 r. Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach - zamiejscowy ośrodek Centrum Szkolenia Policji, będzie obchodził jubileusz 60-lecia istnienia. Spośród wielu przedsięwzięć zaplanowanych z tej okazji, pierwsze już zrealizowano - ogłoszono i rozstrzygnięto konkurs na jubileuszowe logo ZKP. Dziś Komendant CSP insp. dr Roman Stawicki wręczył nagrodę zwycięzcy.

     Do udziału w konkursie, adresowanym do policjantów, pracowników i słuchaczy szkoły, zgłosiło się 7 osób, które przedstawiły łącznie 9 projektów.

     Komisja, po ocenie złożonych prac, pierwsze miejsce przyznała kom. Romanowi Majewskiemu z Wydziału Prezydialnego. Postanowiła też wyróżnić projekt, autorstwa nadkom. Artura Walaska z Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

     Laureat konkursu otrzymał smartfon, okolicznościowy dyplom pamiątkowy oraz krótkoterminowy dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 3 dni. Natomiast wyróżniony funkcjonariusz został uhonorowany dyplomem i 1-dniowym urlopem wypoczynkowym.

     Zwycięskie logo, od początku 2016 r., będzie widniało na okolicznościowych wyróżnikach, materiałach poligraficznych oraz stronie internetowej i intranetowej szkoły.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/Zakład Szkoleń Specjalnych