Siatkarskie emocje

Data publikacji 02.10.2015

Zakończyła się kolejna impreza towarzysząca obchodom 25-lecia Centrum Szkolenia Policji. W dniach 29-30 września, w hali sportowej CSP zostały rozegrane mecze w ramach turnieju piłki siatkowej o puchar Komendanta szkoły.

W zawodach uczestniczyli słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-3/15.

Puchar ufundowany przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. dr. Romana Stawickiego zdobyła drużyna reprezentująca pluton 1. kompanii II. Drugie miejsce wywalczyła drużyna złożona ze słuchaczy 3 plutonu, II kompanii, natomiast trzecie przypadło słuchaczom plutonu 5 również II kompanii.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom wspaniałej formy i osiągniętych wyników.

W sprawnym przygotowaniu, przeprowadzeniu rywalizacji i sędziowaniu brali udział nauczyciele Zakładu Interwencji Policyjnych.

podinsp. Tomasz Maczuga Zastępca Kierownika ZIP

zdj. ze zbiorów ZIP