III miejsce na Wyścigach Łodzi Smoczych - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 24.09.2007

Osada z CSP szczęśliwie powraca do Centrum, zdobywając trzecią lokatę podczas Wyścigów Łodzi Smoczych na warszawskiej Białołęce.

          

        

       W sobotę, reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych służb mundurowych na wodzie, pod nazwą Wyścigi Łodzi Smoczych. Organizatorami imprezy byli Zarząd Dzielnicy Białołęka i Parafialny Klub sportowy Agape. Zawody przewidywały 2 biegi łodzi smoczych na odcinku ok. 250m., po Kanale Żerańskim. Naszą osadę stanowili instruktorzy i wykładowcy CSP, w liczbie 12 osób, z czego 10 to wioślarze, oraz sternik i bębniarz. W zawodach udział wzięli również żołnierze z jednostek wojskowych, reprezentanci Straży Miejskiej z Białołęki, Służby Więziennej z Malborka, Straży Pożarnej i Żandarmerii Wojskowej. Naszym zawodnikom w końcowym rozrachunku przypadło trzecie miejsce. Obyło się bez nieprzewidzianej kąpieli, podtopień, wywrotek i strat „w ludziach”. Dzięki temu, „smoczy zawodnicy” - a nasi wykładowcy mogli dziś rano  jak zawsze, w dobrej kondycji i niezłych humorach stanąć przed słuchaczami na zajęciach.

zdjęcie

zdjęcie   zdjęcie

zdjęcie   zdjęcie

Anna Galant,rzecznik CSP
zdjęcia Grzegorz Leśniak ZIP