Data publikacji 12.09.2007

Drużyna CSP zwyciężyła w III Zawodach Strzeleckich o Puchar Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej. Indywidualnie, najlepszym strzelcem okazał się podinsp. Adam Morawski.

zdjęcie Zawody odbywały się w ostatnią sobotę w Kaliszu. Uczestniczyli w nich przedstawiciele służb mundurowych, wśród których znaleźli się policjanci, strzelcy ze Straży Granicznej, Służby WięziennejNaszą szkołę reprezentowała grupa w składzie: nadkom.Grzegorz Zipper, asp.Piotr Miłoszowski, oraz podinsp.Adam Morawski. Na trzy strzelania nasza drużyna, dwa razy zajęła pierwsze miejsce, a raz uplasowała się na drugiej lokacie, co dało jej ostatecznie zwycięstwo drużynowe w zawodach. Podobnie było w strzelaniu indywidualnym, gdzie reprezentanci CSP plasowali się najczęściej na czołowych miejscach. Szczególnie ciekawą konkurencję oznaczono numerem trzecim. W czasie 15 sekund strzelcy musieli oddać jak najwięcej strzałów do celu ustawionego w odległości 10 m. Najlepszym w tej konkurencji okazał się Grzegorz Zipper, któremu udało się umieścić 43 celne strzały, a drugi był Adam Morawski, który uzyskał 39 celnych przestrzelin. Autorem i pomysłodawcą tej konkurencji, która coraz częściej gości na zawodach służb mundurowych w kraju, jest prezes TS-Temida płk. Bohdan Żyła.
Strzelcy z Zakładu Interwencji Policyjnych CSP wrócili do Legionowa z pięcioma pucharami.

Wyniki w klasyfikacji indywidualnej:

1. Morawski Adam CSP Legionowo
2. Zipper Grzegorz CSP Legionowo
3. Głowacki Bartosz  SP Katowice

zdjęcie Wyniki w klasyfikacji drużynowej:

1. CSP Legionowo
2. SP Katowice