Strzeleckie mistrzostwa

Data publikacji 25.05.2015

23 maja br. w Szkole Policji w Katowicach odbyły się „Mistrzostwa Polski Policji w Strzelaniu”. W zawodach wzięło udział 155 zawodników, wśród nich byli także funkcjonariusze z Centrum Szkolenia Policji.

Centrum Szkolenia Policji reprezentowali nauczyciele Zakładu Interwencji Policyjnych: podninsp. Grzegorz Zipper, podkom. Hubert Kowalik, podkom. Daniel Golicki oraz asp. Sebastian Markowski.

Drużyna CSP uplasowała się na 3 miejscu, za drużynami Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Szkoły Policji w Katowicach.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym zawodnikiem, a tym samym Mistrzem Polski na sezon 2015/2016, został podkom. Hubert Kowalik – młodszy wykładowca Zespołu Szkolenia Strzeleckiego Zakładu Interwencji Policyjnych CSP. Jego kolega podinsp. Grzegorz Zipper w tej samej klasyfikacji  zajął 6. miejsce.

Całej reprezentacji strzelców i Mistrzowi Polski serdecznie gratulujemy.

hg

zdj. ze zbiorów ZIP