Cel jest już bliski

Data publikacji 30.04.2015

Od września ubiegłego roku w Centrum Szkolenia Policji jest prowadzona akcja zbierania plastikowych nakrętek, ze sprzedaży których pozyskiwane są fundusze na zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej Kamili. Dotychczas zebrane środki pozwalają ogłosić termin zakończenia przedsięwzięcia na 6 maja br.

Od początku akcji, o której kilkakrotnie pisaliśmy na stronie internetowej CSP, zebrano 1603,4 kg nakrętek. Jak dotąd na zakup wózka inwalidzkiego dla Kamili do Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie przekazano kwotę 1020 zł. W przyszłym tygodniu przygotowywana jest do sprzedaży następna – III partia nakrętek, za które według naszych obliczeń uzyskamy minimum 1700 zł, zatem łączna suma zgromadzonych funduszy wyniesie 2720 zł. To już wystarczy na zakup wózka, którego cena wynegocjowana przez koordynatora zbiórki mł. asp. Dorotę Kozłowską z Zakładu Służby Prewencyjnej opiewa na 2710 zł. Zatem już wkrótce będziemy mogli obwieścić funkcjonariuszom, pracownikom oraz słuchaczom CSP szczęśliwe zakończenie naszych wspólnych działań.

mł. asp. Dorota Kozłowska ZSP/hg

zdj. ze zbiorów ZSP