Dla mieszkańców powiatu legionowskiego

Data publikacji 02.02.2015

Funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji, poza realizacją statutowych zadań związanych ze szkoleniem i doskonaleniem zawodowym policjantów, od wielu lat prowadzą liczne działania prewencyjno-profilaktyczne na rzecz lokalnej społeczności. W styczniu, w legionowskim ratuszu nauczyciel Zakładu Służby Prewencyjnej przeprowadził warsztaty na temat „Prawo do prywatności, a interwencja policyjna”.

Starszy wykładowca Zakładu Służby Prewencyjnej CSP podinsp. Leszek Dyduch spotkał się z mieszkańcami miasta na zaproszenie Prezydenta Miasta Legionowa. W warsztatach uczestniczyli również Naczelnik Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legionowo Pani Ewa Milner-Kochańska oraz sędzia w stanie spoczynku Pani Alicja Woźniak. Omawiana problematyka wzbudziła liczne pytania oraz wywołała gorącą dyskusję wśród uczestników warsztatów.

Za interesujące i profesjonalne zrealizowanie przedsięwzięcia nauczyciel CSP otrzymał podziękowania.

hg/podinsp. Leszek Dyduch ZSP

• 124.98 KB