Po raz kolejny o bezpieczeństwie

Data publikacji 27.11.2014

Policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji przeprowadzili kolejną pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym razem uczestnikami spotkania były dzieci z Niepubliczych Przedszkoli „Muzyczka” w Legionowie i Stasim Lesie gm. Serock.

Podinsp. Daniel Strzelczyk i asp. Justyna Setniewska przypomnieli najmłodszym o zasadach przechodzenia przez jezdnię, prawidłowego podróżowania w samochodach oraz o konieczności używania odblasków. Poruszono również kwestię bezpieczeństwa w trakcie zabaw w domu, przedszkolu oraz na dworze.

W spotkaniu udział wzięło około 40 dzieci, które zostały zapoznane z wyposażeniem pojazdu przeznaczonego do działań profilaktyczno -  edukacyjnych.

asp. Justyna Setniewska ZRD

zdj. ze zbiorów Przedszkola „Muzyczka”