Porozumienie

Data publikacji 25.11.2014

Dziś zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Komendantem Centrum Szkolenia Policji w Legionowie a Zarządem Szkolnym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów CSP.

Strony były reprezentowane przez insp. dr. Romana Stawickiego – Komendanta CSP oraz Dorotę Cymę-Końską – Przewodniczącą Zarządu Szkolnego NSZZP. Przy podpisywaniu dokumentu był obecny również Pełnomocnik Komendanta CSP ds. Kontaktów ze Związkami Zawodowymi Policjantów mł. insp. Tomasz Piechowicz.

Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Jak wynikło z wypowiedzi stron podpisanie porozumienia przyczyni się do zacieśnienia wzajemnej współpracy i zmierzać będzie do wypracowania rozwiązań korzystnych dla wszystkich policjantów naszej jednostki.

Porozumienie obowiązuje od dnia podpisania, tj. 25 listopada 2014 r.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS