Gratulacje dla najlepszych

Data publikacji 14.10.2014

Znamy już wyniki konkursu „Najlepszy nauczyciel policyjny Centrum Szkolenia Policji w 2014 r.”5 finalistów prezentowało wyrównany, wysoki poziom wiedzy i umiejętności, toteż o wynikach zdecydowały niewielkie różnice punktów. Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu został podinsp. Krzysztof Kozyra z Zakładu Interwencji Policyjnych. Drugie miejsce zajął podinsp. Leszek Dyduch z Zakładu Służby Prewencyjnej, a trzecie podinsp. Agnieszka Mańko-Czajka nauczyciel policyjny z Zakładu Służby Kryminalnej.

podinsp. Krzysztof Kozyra

Zajmuje stanowisko starszego wykładowcy. Realizuje zajęcia dydaktyczne na szkoleniach zawodowych podstawowych i kursach specjalistycznych z zakresu taktyki i technik interwencji. Jest współautorem publikacji dotyczącej udziału przedstawicieli CSP w projekcie mobilności VETPRO pn. „Bezpieczeństwo osobiste policjantów – aspekty taktyczno-metodyczne w kształceniu funkcjonariuszy”.

podinsp. Leszek Dyduch

Realizuje zajęcia dydaktyczne na szkoleniach zawodowych podstawowych i kursach specjalistycznych. Uczestniczy też w konferencjach krajowych oraz zagranicznych, przedstawiał m.in. problematykę dot. zapewnienia bezpieczeństwa imprez masowych. Jest wiodącym nauczycielem ZSP w zakresie przygotowywania publikacji i materiałów dydaktycznych.

podinsp. Agnieszka Mańko-Czajka

Prowadzi zajęcia z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego oraz prawa wykroczeń  na szkoleniach zawodowych podstawowych i kursach specjalistycznych. Jest współautorem materiałów dydaktycznych z problematyki  wykroczeń publikowanych w „Kwartalniku Policyjnym”. Angażuje się w zajęcia profilaktyczne prowadzone wśród dzieci z legionowskich placówek oświatowych. Podinsp. Agnieszka Mańko-Czajka ma też na swoim koncie wiele osiągnięć sportowych.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu. Życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, dobrego zdrowia, wielu powodów do uśmiechu i radości, a także kolejnych sukcesów zawodowych.

(Więcej o konkursie pisaliśmy na naszej stronie internetowej w informacji „Kto zostanie najlepszym nauczycielem”, opublikowanej 29 sierpnia br.)

hg

zdj. kom. Roman Majewski WP i mł. asp. Marcin Grzeszyk WMiOSz