Szkolenie ruchu drogowego województwa podkarpackiego

Data publikacji 29.09.2014

W dniach 25-26 września br. w OSW Polańczyk starszy wykładowca podinsp. Daniel Strzelczyk oraz młodszy wykładowca podkom. Mariusz Jackowski, policjanci Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie uczestniczyli w szkoleniu Naczelników (Kierowników) komórek służb ruchu drogowego województwa podkarpackiego

Spotkanie poświęcone było omówieniu stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie woj. podkarpackiego za okres minionego roku. Uczestnikami byli również przedstawiciele Komendy Głównej Policji, Inspekcji Transportu Drogowego oraz Policji słowackiej.  W trakcie szkolenia podkom. Mariusz Jackowski przeprowadził prelekcje na temat „Kontrola przewozu zwierząt”, a podinsp. Daniel Strzelczyk na temat „Wykonywanie badań stanu trzeźwości na podstawie obowiązujących przepisów (Alcoblow)”.

podkom. Mariusz Jackowski