35. Dni Legionowa - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

35. Dni Legionowa

W niedzielę na terenie wokół hali widowiskowo - sportowej Arena mogliśmy oglądać Legionowo w Miniaturze. Wśród prezentujących się instytucji obecne było również Centrum Szkolenia Policji. Legionowianie, szczególnie ci najmłodsi, bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko promocyjne. Program, nieprzypadkowo, przygotowaliśmy specjalnie dla dzieci – 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka.

      Mimo, że mieliśmy ogromną konkurencję – dla dzieci przygotowana była m.in. Strefa Przedszkolaka i plac zabaw, to na brak zainteresowania nie mogliśmy narzekać.  Konkursy z nagrodami, edukacyjne kolorowanki, możliwość porozmawiania z „podinsp. Sową”, czy zrobienia sobie zdjęcia na policyjnym motocyklu sprawiły wiele radości i wywoływały uśmiech na niejednej twarzy. Udział w obchodach Dni Legionowa był też oczywiście doskonałą okazją do przekazywania treści z zakresu bezpieczeństwa.

      Za zaangażowanie w przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy nauczycielom policyjnym Zakładu Ruchu Drogowego mł. asp. Rafałowi Pasteczce i sierż. sztab. Piotrowi Bańce, a także słuchaczom szkolenia zawodowego podstawowego SZP-1/14 post. Dawidowi Słowy, post. Tomaszowi Lewkowiczowi oraz post. Krystianowi Łowickiemu.

hg

zdj. Roman Majewski WP