Najlepszy patrol

Data publikacji 02.07.2013

W Centrum Szkolenia Policji trwają eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2013”.

W eliminacjach uczestniczy 62 policjantów garnizonu mazowieckiego i 8 policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. Dwa najlepsze patrole będą reprezentować garnizon mazowiecki na zawodach finałowych XX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2013”, które odbędą się w Szkole Policji w Słupsku, w dniach 25 – 27 września br.

Dzisiejsze konkurencje to stosowanie technik obezwładniania, przeprowadzanie interwencji policyjnych oraz strzelanie. Jutro policjanci wykażą się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy, pokonywania policyjnego toru przeszkód, a na koniec przystąpią do testu wiedzy.

Życzymy powodzenia!

hg