Wizyta przedstawiciela MSW z Bułgarii

Data publikacji 04.06.2013

Centrum Szkolenia Policji gościło przedstawiciela Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Bułgarii – Pana Emiliyana Nedyalkova. W trakcie wizyty przedstawiciel MSW Bułgarii zapoznał się ze strukturą i zadaniami naszej szkoły.

Odwiedził również Policyjne Centrum  Dowodzenia,  Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe do Zwalczania Nielegalnych Laboratoriów Narkotykowych, a także halę technik interwencji i kompleks strzelnic.

Na placu manewrowym miał okazję obserwować zajęcia z zakresu doskonalenia techniki jazdy motocyklem.

Panu Nedyalkovi towarzyszyli policjanci z Centralnego Laboratorium  Kryminalistycznego Policji, realizujący program bilateralnej wymiany funkcjonariuszy państw członkowskich Unii Europejskiej „European Police Exchange Programme” w ramach którego zorganizowano wizytę.

Renata Cedro WP

zdj. Mariusz Mazewski ZSP