Współpraca międzynarodowa

Data publikacji 24.05.2013

Delegacja kazachstańska z Panem Maratem Demeuovem, Pierwszym Zastępcą Ministra Spraw Wewnętrznych RK na czele, złożyła dziś wizytę w Centrum Szkolenia Policji. W czasie spotkania m.in. omówiono system szkolnictwa policyjnego i zaprezentowano bazę dydaktyczną CSP.

Goście spotkali się z Zastępcą Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosławem Gałuszką. Po zapoznaniu się z zagadnieniami dotyczącymi szkolenia i doskonalenia zawodowego policjantów obejrzeli pokaz techniki jazdy motocyklem służbowym, a następnie odwiedzili Policyjne Centrum Dowodzenia. Delegacji zaprezentowano również Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe do Zwalczania Nielegalnych Laboratoriów Narkotykowych oraz halę technik interwencji i kompleks strzelnic.

Wizyta delegacji MSW Republiki Kazachstanu koordynowana była przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS