Mini Einstein

Data publikacji 13.03.2013

Policjanci Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji przeprowadzili kolejne spotkanie z dziećmi. Tym razem byli w przedszkolu Mini Einstein w Legionowie, gdzie przekazali wiadomości dotyczące podstawowych zasad ruchu drogowego.

Mł. asp. Michał Gemza oraz sierż. sztab. Piotr Bańka przedstawili przedszkolakom m.in. jak w bezpieczny sposób pokonać drogę z domu do przedszkola, omówili także podstawowe gesty podawane przez policjanta kierującego ruchem drogowym. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu, żywo dyskutowały i zadawały wiele pytań dotyczących przepsiów ruchu drogowego.

Na koniec spotkania przedszkolakom przekazano pluszowe maskotki pancernika oraz płytę z filmem edukacyjnym dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wizyta w przedszkolu odbyła się 4 marca br.

Tekst i zdjęcia Piotr Bańka ZRD