Witamy podstawówkę

Data publikacji 21.02.2013

Zaproszeni goście, przedstawiciele kadry kierowniczej i dydaktycznej szkoły oraz 200 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego SZP-2/13 miało okazję uczestniczyć w wykładzie „Etyka ogólna i zawodowa – wprowadzenie do problematyki”. Wykład inaugurujący szkolenie przeprowadził Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki.

Pełnomocnik Komendanta CSP ds. Ochrony Praw Człowieka kom. Anna Rybicka-Nowek odczytała list Komendanta Głównego Policji skierowany do nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Pierwszy dzień w CSP, to dla słuchaczy nie tylko inauguracja szkolenia, ale także czas na zapoznanie się z obowiązującymi przepisami i programem szkolenia.

Już od jutra zajęcia dydaktyczne – życzymy samych sukcesów w nabywaniu wiedzy i umiejętności.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS