Podziękowania dla słuchaczy

Data publikacji 13.12.2012

Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka spotkał się dziś ze słuchaczami, którzy uczestniczyli w akcji „Mikołaj 2012”, skierowanej do dzieci ze Szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim oraz wychowanków Domu Dziecka w Chotomowie.

Słuchacze usłyszeli od Zastępcy Komendanta podziękowania i wiele słów uznania za zaangażowanie w tę przepiękną akcję. Wszyscy otrzymali pamiątkową publikację dotyczącą historii i działalności Centrum Szkolenia Policji.

Oczywiście wspominaliśmy też chwile spędzone z dziećmi – radość i uśmiech na ich twarzach. W czasie dyskusji pojawiły się nowe pomysły na zorganizowanie podobnych przedsięwzięć. Zapadły nawet wstępne ustalenia. Wszyscy zgodnie podkreślali, jak cenne są tego rodzaju inicjatywy i jak wiele pozytywnych emocji wywołują.

Raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękujemy!

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS