Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Strzelcy CSP najlepsi w Polsce !!!

Data publikacji 15.11.2012

W dniu 14 listopada br. na strzelnicy Komendy Głównej Policji odbyły się Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie pamięci „Mańka, Kaczora i Krasnala” o puchar Komendanta Głównego Policji.

Na zawody przybyły reprezentacje służb podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych, w tym Policji, Biura Ochrony Rządu, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służby Więziennej. Łącznie rywalizowało ponad 130 zawodników.

Pierwsza konkurencja – strzelanie dokładne – polegała na uzyskaniu jak najlepszego wyniku – 10 strzałów oddanych do tarczy pierścieniowej w czasie 60 sekund z odległości 25 metrów. Druga – strzelanie szybkie – polegała na umieszczeniu jak największej liczby przestrzelin w środku tarczy TS-10 z odległości 25 m w czasie 30 sekund.

Centrum Szkolenia Policji reprezentowała drużyna w składzie:

podinsp. Grzegorz Zipper

asp. Jakub Konieczny

mł. asp. Hubert Kowalik

Zarówno drużynowo, jak i indywidualnie reprezentacja naszej szkoły nie miała sobie równych.

Pierwsze miejsce drużynowo zostało nagrodzone pucharem wręczonym osobiście przez Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Działoszyńskiego.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w klasyfikacji indywidualnej zwyciężył zawodnik Centrum Szkolenia Policji mł. asp.  Hubert Kowalik, który został wyróżniony pucharem od Komendanta Głównego Policji oraz pucharem dla najlepszego zawodnika Resortu Spraw Wewnętrznych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.