Emocjonująca odprawa

Data publikacji 20.09.2012

W czasie dzisiejszej odprawy kadry kierowniczej Centrum Szkolenia Policji pożegnaliśmy Naczelnika Wydziału Dowodzenia i złożyliśmy gratulacje z okazji 20- lecia służby dwóm kierownikom komórek dydaktycznych.

Naczelnik Wydziału Dowodzenia podinsp. Robert Socha po raz ostatni uczestniczył dziś w odprawie służbowej kadry kierowniczej CSP. Po 15 latach służby postanowił przejść na zaopatrzenie emerytalne. Teraz będzie zajmował się pracą naukową na jednej ze śląskich uczelni. Podinsp. Roberta Sochę pożegnali: Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych podinsp. Anna Gołąbek, kierownicy komórek organizacyjnych oraz pozostałe osoby uczestniczące w odprawie.

Z okazji 20-lecia służby Komendanci złożyli gratulacje mł. insp. Elżbiecie Kołodziejskiej-Powalskiej – Kierownikowi Zakładu Ruchu Drogowego i mł. insp. Grzegorzowi Winnickiemu – Kierownikowi Zakładu Interwencji Policyjnych.

Ponadto w czasie odprawy omówiono zagadnienia dotyczące ewidencji czasu pracy nauczycieli policyjnych, wykorzystywania w procesie dydaktycznym nauczycieli stowarzyszonych oraz obsługi poligraficznej CSP. Dyskutowano również na temat ostatnich wyników badań ewaluacyjnych prowadzonych szkole.

hg

Zdj. Mariusz Mazewski ZSS