Witamy w Centrum Szkolenia Policji!

Data publikacji 13.09.2012

Dziś w Centrum Szkolenia Policji 501 funkcjonariuszy rozpoczęło naukę na szkoleniu zawodowym podstawowym.

Słuchaczy szkolenia oznaczonego symbolem SZP-5/12 powitali: Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych podinsp. Anna Gołąbek, przedstawiciele kadry kierowniczej i dydaktycznej CSP. Inauguracja szkolenia odbyła się na hali sportowej i w auli szkoły.

Wśród zaproszonych gości byli: I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie nadkom. Krzysztof Kapuściński, Komendant Straży Miejskiej w Legionowie Pan Ryszard Gawkowski, a także proboszcz Parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie ks. płk Sławomir Żarski.

W swoim wystąpieniu skierowanym do słuchaczy Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki wskazał na dużą rolę szkolenia zawodowego podstawowego w przygotowywaniu funkcjonariuszy do wykonywania zadań służbowych. Podkreślił też, że zdobywanie wiedzy, kształtowanie umiejętności i modelowanie postaw zawodowych nie może odbywać się bez zaangażowania ze strony słuchaczy.

Rozpoczęte dziś szkolenie zakończy się 11 marca 2013 r.

Wszystkim słuchaczom życzymy jak najlepszych wyników w nauce!

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS