Centrum Szkolenia Policji na Placu Zamkowym

Data publikacji 23.07.2012

Tegoroczne centralne obchody Święta Policji, podobnie jak w ubiegłym roku, odbyły się w Warszawie. Uroczystości trwały od piątku do niedzieli. W sobotę na Placu Zamkowym można było obejrzeć m.in. najnowocześniejszy sprzęt wykorzystywany przez polską Policję. Wśród stoisk promocyjnych nie zabrakło stoiska Centrum Szkolenia Policji.

Stoisko promocyjne Centrum Szkolenia Policji przygotowane przez nauczycieli Zakładów: Służby Prewencyjnej, Ruchu Drogowego i Interwencji Policyjnych, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Propagowane materiały informacyjne, a także liczne konkursy z nagrodami przyciągały przede wszystkim najmłodszych.

To już kolejne obchody Święta Policji, w czasie których wszystkim zainteresowanym uczestnikom uroczystości możemy przekazać wiele informacji na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa, jak też opowiedzieć o naszej szkole.

hg

zdj. Anna Rybicka-Nowek