Wizyta policjantów z Tunezji w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Data publikacji 06.07.2012

Czteroosobowa Delegacja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Tunezji odwiedziła Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Delegacja na czele z pułkownikiem Riadh Ben Ltaief, Dyrektorem Generalnym ds. Szkolenia w Dyrekcji Generalnej Bezpieczeństwa Narodowego spotkała się z Zastępcą Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Jarosławem Gałuszką.

Przedstawiciele tunezyjskiej Policji oraz Gwardii Narodowej zapoznali się ze strukturą organizacyjną szkoły, zakresem jej zadań oraz specyfiką pracy polskiej Policji. Przedstawiono między innymi program szkoleniowy policjantów, metodologię szkolenia oraz zasady rekrutacji.

Po spotkaniu z kierownictwem CSP, goście zapoznali się z infrastrukturą Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Bardzo pochlebne opinie zyskała nasza nowoczesna strzelnica.

T. Miciukiewicz

zdj. Roman Majewski